Biopaliwa

Oferujemy produkty, które znajdują zastosowanie w nowoczesnych urządzeniach. Biopaliwo marki Ecoline dedykowane jest do zastosowania w biokominkach oraz innego typu paleniskach. Produkty wytwarzane są w 100% w Polsce. Powstają na bazie alkoholu rektyfikowanego i są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska. Proponujemy wersje aromatyzowane oraz bezzapachowe. Ponadto wszystkie wyroby posiadają atest jakości PZH wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny.

Proponowany przez nas produkt to doskonałe paliwo do biokominka. Ulega całkowitemu spaleniu, a przy tym nie pozostawia sadzy i nie emituje dymu ani szkodliwych substancji do otoczenia, które mogłyby być groźne bądź nieprzyjemne dla użytkowników. W efekcie spalania biopaliwa powstaje para wodna i dwutlenek węgla w ilości podobnej do tej w powietrzu wydychanym przez człowieka. Okres spalania wynosi od 2 do 7 godzin – w zależności od tego jaki biokominek paliwo zasila oraz jaka jest wysokość płomienia.

Nowością od Ecoline jest linia biopaliw wysoko oczyszczonych Premium. Preparaty powstają wyłącznie w oparciu o produkty zbożowe i charakteryzują się delikatnym zapachem oraz wysoką kalorycznością. Ich cena jest wyższa, ale zapewniają doskonałe efekty. Szczególnie dobrze sprawdzają się przy biokominkach w niewielkich pomieszczeniach.

Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty. W przypadku, gdy nasze produkty nie spełnią Państwa oczekiwań umożliwiamy zwrot towaru bez podawania przyczyn.

Biopaliwa

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry